Uddannelse

Kontakt

STU

Per Fruerled

Direktør
Uddannelse og beskæftigelse

T: +45 51963852
M: per.f@gladfonden.dk

 

Christina Barr

Afdelingschef, København

T: 21840437
M: christina.barr@gladfonden.dk
M: sikkerFagKBH@gladfonden.dk

 

Uddannelse og kompetencer

Ditte Brandrup

Vejleder, København

T: 24795274
M: ditte@gladfagskole.dk
M: sikkerFagKBH@gladfonden.dk

 

Uddannelse og kompetencer

Trine Holmgaard Nielsen

Vejleder, København

T: 30905884
M: trine.hn@gladfagskole.dk
M: sikkerFagKBH@gladfonden.dk

 

Uddannelse og kompetencer

Sanne Hansen

Afdelingschef, Esbjerg

T: 23691935
M: sanne.h@gladfonden.dk
Sikker mail: sikkeresb@gladfonden.dk
(Att: Sanne Hansen)

 

Lea Fauerby

Souschef og pædagogisk vejleder, Esbjerg

T: 21489668
M: lea.f@gladfonden.dk
Sikker mail: sikkeresb@gladfonden.dk
(Att: Lea Fauerby)

Sacha Lohmann Weiss

Afdelingschef, Ringsted

T: 40279111
M: sacha.lw@gladfonden.dk
Sikker mail: sikkerrin@gladfonden.dk
(Att. Sacha Lohmann Weiss)

Benedikte Nielsen

Pædagogisk vejleder & Souschef

T: 30904045
M: benedikte.in@gladfonden.dk
Sikker mail: sikkerrin@gladfonden.dk
(Att. Benedikte Nielsen)

Flexuddannelse

Lene Timm

Uddannelseschef

T: 40126269
M: lene.timm@gladfonden.dk
M: sikkerflex2@gladfonden.dk

Rentemestervej 45-47
2400 København NV

 

Signe Løvenskjold Svejgaard

Uddannelsesleder, København

T: 21 89 48 77
M: signe.svejgaard@gladfonden.dk
M: sikkerflex2@gladfonden.dk

Rentemestervej 45-47
2400 København NV

Lisbeth Nygaard

Uddannelsesleder, Esbjerg og Århus

T: 21840494
M: lisbeth.nygaard@gladfonden.dk
M: sikkerflex2@gladfonden.dk

Vester Allé 8A, 1. sal
8000 Aarhus C

Her samler vi ikke på data, men på glade historier